Marty Koller

Když mi tu některé lidi nadávají do debila, mám je nahlásit?

Tím myslím třeba toho trolla s šesti účty. Který se tu pořád předvádí

Odpovědi
Rokio

Vulgární příspěvky by se měly nahlašovat.

jirka F

Za mě rozhodně říkám Ano, měly by se nahlašovat, když obsahují vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.

zjentek

Nech to bejt ničemu to nepomůže. 🤷‍♂️

Moccaa

Běž do toho, synku!

Kazatel

A seš si jistý, že ti opravdu nadávají, nebo ti jen upřímně odpovídají na tvůj dotaz? Aby to tu pak nedopadlo, že tu zůstaneš ty a ta afektovaná cizinka.

Gus_Fring

Nahlaš je na policii.

Marty Koller

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

🤣

zjentek

Koller, a jaký jsi byl zpočátku slušný, rozpačitý a zdrženlivý synek… Je vidět že tento web tě naučil vlastnímu názoru. (; ((;

zjentek

Koller, a jaký jsi byl zpočátku slušný, rozpačitý a zdrženlivý synek… Je vidět že tento web tě naučil vlastnímu názoru. (; ((;

Marty Koller

A co mi potom až ho nahlásím přijde do emailu?

led

Nič nepríde. Nanajvýš zistíte, že dotyčný hriešnik buď je už ablokovaný, alebo, zmizol konkrétny príspevok, alebo sa nič nebude diať. Všetko závisí na rozhodnutí administrátora a majiteľa tejto stránky.