Gus_Fring

Když mi něco nepůjde, přestane mi to bavit?

Když třeba budu běhat špatně a pomalu, nebude mě to bavit, že? A když by byla nějaká aktivita, která mi kdysi šla, ale teď už dlouho ne, omrzí mě to také?

Odpovědi
Drap

Ano, dá se to předpokládat, i když u každého to bude trochu jiné.

Kepler

Záleží na tom, jakou máš motivaci. Nemusíš být hned ve všem nejlepší. Já se třeba občas pustím do nějaké práce doma a když se nedaří, tak toho nechám a pokračuji později. Dělám to tak dlouho, dokud není hotovo.

Kelt

Není to jednoznačně pravda. Někdo dělá to, co má rád a někdo dělá to, co nemá rád. Třeba to vystuduje, nebo se tomu věnuje a podobně. Záleží na tom, jaký má z toho zisk, nebo co mu to přinese. A někdy to může být třeba určitý pocit. Obecně totiž dělá člověk nějaké věci proto, aby se něčemu přiblížil, nebo aby se od něčeho vzdálil Mohu si číst knihu, že mne to obohacuje, nebo ji čtu proto, že jsem ve společnosti, která předpokládá kulturní přehled. A mohu pokračovat.

harvej

Bavit tě nikdy nic nebude pokud nebudeš chtít všechna aktivita musí být spojena srdíčkem pak to jde samo.

Dochy

Je to různé. Volejbal mně baví i když nejsem na sporty zrovna nadanej. Ve skupině rozhodně nejsem nejlepší, řadím se spíše k té druhé straně výsledkové tabulky… Ale náladu mi zvedne každý dobře odehraný míč ať už mnou (to samozřejmě 3× tolik), spoluhráčem či soupeřem.