FlAsh_7

Když dočtete knihu, po jaké době obvykle začnete číst novou?

Odpovědi
quentos

Obvykle hned; dočtu-li ji před spaním, novou načnu další den.

Emefej

Obvykle čtu souběžně několik knih. takže když jednu dočtu, mám už rozečtené 2 další.

dubraro

Pokud mám čas, tak hned po přečtení té předchozí.

Ametyst

Okamžitě další den. Bez knížek to nejde, stejně jako bez muziky.

paul1

Tak po cca 10 dnech. Střídám to se čtením jednoho dost obsáhlého denníku.

Kelt

Někdy hned, Záleží o jaký typ knihy se jedná. Román hned, učebnice je pořád na stole.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.