Menous

Kdybyste měli tu možnost narodit se znovu a vybrat si, kde byste se chtěli narodit (země, město), co byste si vybrali?

Pokud byste mohli žít podruhé a zvolit si místo svého narození, kde byste se chtěli narodit a proč?

Nejlepší odpověď
Rokio

Kanada, protože je to bohatá země, je zde krásná příroda a nejsou tu horká léta.

Další odpovědi
zjentek

Tak já bych zvolil takové místo, kde by se dalo pracovat (pomáhat) za odměnu, z které bych byl nadšený a měl z ní radost. Haré Krišna 🙏

cappuccino

Ja bych si asi vybrala Kanadu, nejspis Vancouver.
Podle me je to krasne mesto k ziti, Kanadane jsou pohodovi a pratelsti.
Navic bych mohla jezdit pozorovat velryby a jine morske zivocichy.

paul1

Dycky Morava a Prostějov!

Kelt

To, že vyberu místo, ještě nic neřeší. Jistě, je to přání. Ale taky záleží, zda se narodím v dobře situované rodině nebo mezi alkoholiky.