tvaruzekcz

Kdybyste mohii pozvat na večeři jednu osobnost (ať už současnou nebo z historie), kdo by to byl?

Odpovědi
Postmaster

Pozval bych někoho, kdo mi pošle na účet sto miliónů dolarů to je pro mě osobnost

Zdroj: https://gvkb.cz/

elkon

Jan Werich, nebo Miroslav Horníček.

Malvína

Jednu konkrétní nevím. Zkusím užší výběr. Freddie Mercury, princ Philip, Agatha Christie, doktor Antonín Holý nebo například Charles Darwin.

Čecho_slovák

Pozval bych svého dědu. Nabídl bych mu to, co měl za svého života rád. Poctivý hospodský guláš a poctivé plzeňské. Jen bych si nebyl jistý, aby mi to vylil na hlavu.

Drap

Na večeři mohu pozvat pouze dobré známé. Prpoč bych měl zvát nějakou osobnost? Co by mě to přineslo?

xiperio

Ježíš Krista, aby mi o sobě pověděl a co říká na tento svět.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.