Kdyby na Zemi už selhával život všeho a na Marsu již fungoval život v kolonii a vy máte nyní možnost odletět. Poletíte?

Ano. Budu Marťan. Jen si nejsem jistý jednou věcí, protože…
nevím zdali odtuh chytnu tenhle web, ale je dost možné, že technologie bude tak daleko, že to wifi chytne i ze Země a já tu budu moci pokládat otázky dokud serverům nevypadne štáva. Jinak je to pro mě příležitost jak se konečně dostat i do Vesmíru a vidět jej zpoza skla raketoplánu, či nějakého toho vesmírného modela po cestě na Mars. Už to nebude jen pohled ze scifi filmů a YouTube. Doufám, že půjde vzít sebou i naše dvě kočky, které i když se vzájemně bytostně nesnáší. Mladší kocour šikanuje starší kočku, která mu však v sebeobraně dá i pěknou nakládačku. Třeba je planeta Mars sblíží a budou konečně jako bratr a sestra. Dobrá zpráva pro ostatní, že jsou stále ještě lístky na palubu. Přidá se tu někdo další, či si tu užijete svoje poslední dny na Zemi v anonymitě, ale třeba to aspoň dáte vědět?

PS: Snad na palubu propašuju i svoje křeslo. Pšššt!

Nejlepší odpověď
Kepler

Jiná odpoveď, protože...

Jsem už dost starý a netoužím po novém prostředí. Nějak bych to už na Zemi doklepal a hlavně bych zůstal doma. Na Mars bych lítal na dovolenou, pokud by tam měli něco, co na Zemi už zaniklo.

Další odpovědi
eleonnore

Jiná odpoveď, protože...

Jsem hrdá Pozemšťanka. Miluju tuhle planetu, je to můj domov, moje přirozenost a kdekoliv mimo tuhle planetu by na mě padala úzkost. Je možné, že bych to na Marsu zkusila, protože lidská vůle přežít je asi nejsilnější pud. Ale s největší pravděpodobností bych se vrátila zpátky, bylo-li by to možné.
Když jsem viděla film Marťan s Mattem Damonem, uronila jsem slzu, když tomu chlápkovi vyrostla na Marsu první rostlinka. Šla jsem ven a brečela dojetím, když jsem kolem sebe viděla tolik stromů, trávy a ptactva.

Cenobita

Jiná odpoveď, protože...

Už se to slibuje hodně dlouho:

Věra Špinarová – Raketou na Mars

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IVtFWGI_2bk

zjentek

Nechci mít s Marsem nic společného, protože...

…protože já nemíním opouštět barák z bůhdarma a jsem ten typ, co při lokální prudký povodní zaleze do sklepa a TRHNĚTE SI VŠICHNI NOHOU, mě nikam nedostanete.

Ještě bych si dovolil doplnit Cenobita, zde-

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=sOxNPH_DYHM

led

Jiná odpoveď, protože...

Loď sa potápa, potkany ju opúšťajú. Stará námorná mudrosť platná aj v bežnom živote. Už teraz, miesto toho, aby ste hľadali, alebo aspoň pomáhali hľadať, cestu k záchrane lode a životov ostatných námorníkov a cestujúcich, skáčete cez palubu medzi prvými.
Nie, pokiaľ je nádej na záchranu posádky a cestujúcich stojím za kapitánom. Neopúšťam loď.

Drap

Jiná odpoveď, protože...

luckykubrt

Jen pokud dostanu záruku, že tam vznikne Česká oblast, protože..

…si chci hrát a nechce se mi učit cizí jazyky. 🙂

dubraro

Ano. Budu Marťan. Jen si nejsem jistý/jistá jednou věcí, protože...

Budu Marťan a nemám s tím problém.

Ignitus Cz

Jen pokud dostanu záruku, že tam vznikne Česká oblast, protože..

odpovídám jako uživatel luckykubrt

Tw!st

Ano. Budu Marťan. Jen si nejsem jistý/jistá jednou věcí, protože...

Záleželo by na ostatních okolnostech… Rizika, vlastnosti, podmínky apod. Každopádně až něco takového bude možné, tak se otevřou obrovská množství jednoduchých možností jak v tom podnikat a vydělat na tom slušné peníze, popřípadě shromažďovat pozemky apod, kdo si to podchytne hned ze začátku, ten zabezpečí svoji rodinu na 10 generací dopředu.

anonym

Pustí moje kočky na palubu?

anonym

Drap: Asi jsi zapomněl vepsat odpověď. :) Dej si na čas.