Butters_xD

Kdybyste zakládali politickou stranu, jaký byste jí dali název?

Kdyby jste zakládali politickou stranu, jaký by jste jí dali název?

Nejlepší odpověď
Kepler

Strana mírného pokroku v mezích zákona.

Další odpovědi
Arne1

Reinkarnoval bych Stranu přátel piva.

elkon

Hlavně bych nepsal kdyby jste, ale správně kdybyste. A stran je tolik a nesmyslných, že to nemá žádný význam. Čím více stran, tím hůře, protože se pak veškerá síla rozmělní a tříští, že pak nemají žádnou sílu.

led

Kedže Kepler mi uchytil moju miľovanú stranu „svätého Jaroslava“ Strana mírného… potom druhý navrhovaný názov by bol: sBk – strana Blaze každému
celý názov: „Blaze každému, kdož na pravdě sejde.“

ak by ste hľadali paralelu, je to z Husitskej hymny „Ktož jsú boží bojovníci“
https://www.de­jepis.com/doku­ment/ktoz-jsu-bozi-bojovnici-husitska-hymna/

quentos

Nějaký pěkný.

Butters_xD

Napadlo mě Česká pokroková strana, zní to dobře ? :D

Kepler

Jo, to by šlo. Nevyhraněná, nic proti ničemu.

led

Vážený Kepler, oživujete „svätého Jaroslava“ (Haška), tvorcu tejto Strany mírného pokroku v mezích zákona?