zvonisek

Kdy už konečně skončí pandemie Covidu 19?

Dožijeme se toho?

Odpovědi
Drap

Někdo se dožije, jiný ne. O tom kolik se dožije rozhodne to, jak budeme dodržovat opatření. Nikdo neví jak dlouho zde covid bude. Lze předpokládat, že už bude v populaci v různých mutacích navždy.

Gus_Fring

Ještě v řádu let. Samozřejmě je možné, že něco (ať už COVID-19 anebo cokoliv jiného) vyhubí lidstvo. Stejně tak se ale nemusíme dožít zítřka, protože na nás mohou zaútočit mimozemšťané, odpálíme jaderné zbraně anebo naši planetu něco zničí.
Ale je potřeba podotknout, že tento vir tu s námi bude snad navždy.

doktorwho

Podle mě se toho nedožijeme.

Ametyst

Čísla už dávno neodpovídají parametru pandemie. Takže to skončí, až zemře víc lidí na jiné choroby, včetně psychických, končících sebevraždou. Až bude možné koupit zkrachovalé hotely a firmy za pár drobných.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.