Drap

Rusko Ukrajinu nakonec nenapadne

Nenapadne. To jsou jen hry naše mediální hry a hry EU ve spolupráci s NATO. Putin má cvičení 600 km od hranic Ukrajiny. U nás se tvrdí, že stojí na hranicích.

Další odpovědi
paul1

Rusko Ukrajinu nakonec nenapadne

Pevně doufám

Mirek Darvas

Červen 2021

metro

Rusko Ukrajinu nakonec nenapadne

plebs

Jiný termín (uveďte)

Jsou tam Amíci tak si to nedovolí, jedině když zeleném mozkům rupne v kouli případně se nahulí nebo lokne vodku.

Lgee

Rusko Ukrajinu nakonec nenapadne

Válka je zakázaná dle zákona.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Dost hloupý dotaz.

Pepa25

Díky tlaku Západu přímo nikdy, nepřímo to budou zkoušet pořád …
Drap: jako obvykle kecá, ruská vojska byla přesunuta na Krym a do tří oblastí přímo sousedících s Ukrajinou. Mluvčí Kremlu to potvrdil.