zjentek

Kdy letos přijde sezonní epidemie chřipky?

Nikde žádná varovná opatření/informace, informace o preventivních opatřeních, rady k prevenci, nic. Tak letos asi nabrala zpoždění.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Chřipka nepřijde, protože: lidé nosí roušky, myjí a dezinfikují si ruce, a dodržují rozestupy.
Kovid se šíří, protože : lidé nenosí roušky, nemyjí a nedezinfikují si ruce, a nedodržují rozestupy. 🙂

Další odpovědi
Arne1

Rdoušky a ostatní nyní běžná prevence fungují i proti chřipce

zvonisek

Podle mě už byla, jen není ,,obyčejná'' chřipka na prvním místě. Takže je možné, že tu máme epidemii chřipky, salmonely, Covidu –19. Jen se o nich tolik nemluví. Nicméně je možné mít chřipku i Covid dohromady, a proto se domnívám, že vzrostlo tolik úmrtí.

Pepa25

Nepřijde. Drastická opatření proti COVIDu samozřejmě působí i proti běžné chřipce, takže nemá šanci se šířit. Takže poznámka o zpoždění je trapná – nebo jste viděl v posledních 3 měsících někoho prsknout na veřejnosti, např. v MHD nebo šatně ve škole?

elkon

Kdybys sledoval co se děje, tak bys věděl, že už se o tom mluvilo. Hygienická opatření jsou taková, že to ani chřipce nedovolí rozmach.

marci1

Chřipka se zalekla covidu a chválabohu nepřišla a zřejmě nyní (8. února) už nepřijde. Aspoň něco. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Ametyst: Chválím za dokonalé shrnutí aktuální situace 😉

Ametyst

Děkuji, Dochy, mně to přišlo vtipné.

zjentek

A mně trefné! (;

Pepa25

Spíš trapné … Covid má s chřipkou společného tolik asi jako já se zjentkem

zjentek

Pepa woe ber tak, že někteří VŮBEC NEVĚDÍ, co je to škola, natož pak MHD! Prostě životem jedou po svém a především VE SVÉM!!!

zjentek

…Tak jaký prskání? Neznám…

Dochy

Oba jste lidé a oba se vyskytujete na odpovědích…
Obě nemoci jsou virové a obě se šíří kapénkově
😉