Kulpix

Kdy jste poprvé ,ochutnali' cigaretu?

A jaká byla vaše bezprostřední reakce?

Nejlepší odpověď
MonkeyKing

Nikdy a nelituju toho

Další odpovědi
quentos

Jako MonkeyKing. Nikdy jsem to ani nezkusil a nemyslím si, že jsem o něco přišel.

Lamalam

V sedmé třídě na lyžařském výcviku. Byl to hnus, ale bohužel, po čase mi to zachutnalo.

cizrna

První celá vykouřená cigareta byla v 17. Ale kdy jsem ji poprvé ochutnal, jakože si dal jednoho „páva“ bylo myslím v mých 15 letech.

Reakce:
Fuj, ble,… Bylo to nechutný, nechápal jsem, jak to mohlo mym vrstevníkům chutnat. Ale ve třeťáku na střední jsem tomu podlehl, chtěl jsem zapadat do kolektivu a bylo to hrozne COOL kouřit. Do teď mi není jasny, jak jsem si mohl o tak krátké ďobe vypěstovat závislost :-O

yuko

Nebudete mi to možná věřit, ale nikdy v životě.