zjentek

Kdo z vás již dnes trpí sekundárním kovídkovým psychickým trauma?

Myslím, že tento termín ještě není v psychologii ani zaveden, čili není odborný, ale jsem si téměř jist, že já, zjentek, jím už nyní plně trpím.

Nejlepší odpověď
Kepler

Psychické trauma může taky pramenit z nadměrných obav. Kdo se bojí, ten trpí. Jako děcko jsem se sám nikdy nevypravil do tmavého a studeného sklepa, nebo na tajemnou půdu domu. Co kdyby tam bylo nějaké strašidlo? Pochopím dnešní traumata lidí, kteří přišli o obživu a neví, jak to řešit.

Další odpovědi
aliendrone

To, čím „trpíš“ není, TRAUMA, ale vati tomu říkával „ROUPY“. Dobře si to pamatuji: „Máš roupy? Dostaneš PRÁCI!“ ;) :D :D

Se tě zeptám – MÁŠ perfektně vyčištěné všechny boty? A vůbec – když už nic, tak můžeš uklízet do aleluja (to je správný „neverending story“). Víš jak >>>
CO JE ČERNÝ, BUDE BÍLÝ, a CO JE BÍLÝ, NEBUDE ANI VIDĚT! ;) :D :D
Uvidíš, že to PŘEJDE. ;) :)

zvonisek

Trpím stálé a nejen v době Covidové. Nu, což, to už je úděl nás, umělců.

JežíšKristus

Nechápu, kdo může mít trauma z covidu, vždyť se nic neděje. V pondělí se už otvírají obchody, JIPky jsou prázdné, covid je pryč.

“Neschopní ať zkrachují” – Miloš Zeman 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

…A poznal jsem to tak, že na internetu trávím asi 600 minut denně. Když je dobře, jinak je to mnohem více.