Mravenec

Kdo z vás dnes musel také jít hákovat do rachoty? A měli jste v práci klid?

Dotaz platí i pro 26.12.

Nejlepší odpověď
terry

Nemusím, ale zajdu tam. Na jak dlouho se uvidí. Mám v tomto naprostou volnost.

Další odpovědi
Rokio

Já ne. Moje zaměstnání v podobě dělníka nevyžaduje být přítomen v práci ve svátcích a většinou i o víkendu. Některé soboty ale chodím do práce.

Jsem ale kromě toho prodejce moderního umění. To prodávám nonstop, a to přes internet. Moc se ale moje díla neprodávají.

quentos

Chvíli mi to i hrozilo, byť jen dnes a pouze na hodinu. Jeden z mých studentů si myslel, že si na dnešek objedná lekci, ale měl smůlu.

Filip84

Rokio I. Kauflandský: „Pracovat“ 12 hodin tejdně v chráněné dílně není zaměstnání, ale sociální služba; taky proto bereš tzv. plný invalidní důchod, že. Tam Tvá přítomnost vůbec není vyžadována, právě naopak: nebudeš, uvolní se místo pro jiného pacienta s hlavou. A o „prodeji moderního umění“ bych se vůbec nezmiňoval, ono vydělat, v průměru, Kč 0.02 za měsíc (nebo tak něco) opravdu není „podnikání“.

Mravenec

Pozor, Rokio prodává své obrazy a grafická díla.

Filip84

Mravenec: Pozor, neprodává, ale nabízí. Opět: Rádio Jerevan.

Nabízet může, vůbec jako nic proti, ovšem prodá-li tři obrázky za třicet let ana Kč 49.98 – Kč 51.12, kolik si tím, v průměru, vydělá za měsíc? 🤣