_136

Kdo vyhraje americké prezidentské volby?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Mr. Marek

Biden

Myslím, že počet volitelů Trumpa tentokrát nezachrání a zvítězí kandidát Demokratické strany Joe Biden.

katollik

Trump

Myslím si, že vyhraje Trump, alespoň podle toho co jsem viděl v Californii

katalyzator

Trump

Mám vsazeno

kolibrikovy

Trump

paul1

Biden

Aspoň tedy by jsem si to přál a věřím v zdravý rozum američanů.

marci1

Biden

Stoprocentně.

Doplňuji 18.11.2020: Kde máme ty palce za správné tipy? 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

Vyhraje Mafuko!

Mr. Marek

A to je kdo?

Hufnágl

Mafuko? MAlý FUsatý KOkot.

Mr. Marek

Co jste viděl v Kalifornii? V tomto státě ma Biden vítězství jasné.

katollik

youtu.be/IlK3FX9Ej­cc

Mr. Marek

To je jako bych Vám pustil video z Texasu, kdy pravidelný volič Republikánské strany přešel z různých důvodů k Bidenovi. Na základě tohoto nelze úplně vyvozovat celkové vítězství jednoho z kandidátů.