tvaruzekcz

Kdo si také při pohledu na tuto fotku vzpomenul na knihu „Ďáblova lest“ od Arnošta Vašíčka?

Více informací o fotce : https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/obli­cej-demona-chlapec-vyfotil-uzasny-mrak-40368678

Odpovědi
elkon

Grafické programy dnes dokážou zázraky.

Postmaster

Vše je iluze v Matrixu

Kelt

Film jsem viděl, ale aby se mi vybavil zrovna při tomto snímku…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Elkon: To je myslím z článku na webu, nedávno to prošlo na novinkách. Nevím jestli je to reálná fotka nebo upravená, ale mraky se mění, takže pokud budeš čekat dost dlouho najdeš tam cokoli chceš…

elkon

Dochy – Já to neřeším. je mi to jedno.