Marty Koller

Kdo nahání více strachu? Muslimský terorista, nebo zlý psychopatický voják, který bojuje za hodnou stranu?

Odpovědi
led

Najhorší je fanatik, bez ohľadu na bojujúcu stranu. Fanatik neberie ohľad na spôsobené straty.

L.G.

Oba dva stejně 😊

Kelt

Voják by neměl být zlý a psychopatický a strana, která tvrdí, že je hodná, nebo má dobré úmysly, tak nebude si získávat výsledky násilím.

12kolemjdouc

Pokud oba chteji ublizit me a maji potrebne zbrane, tak oba. Jinak ani jeden pokud nemaj zbrane. Vojak bojjujici za hodnou strqnu ale psychopat ten potom nebojuje jen za 1 stranu ptz to je schizo tak,ze stejne. Spis ten dtuhy ptz muslim neni nutne psychopat. Ma empatii

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.