dust8

Kdo momentálně nabízí nejvýhodnější stavební spoření?

Nejlepší odpověď
annas

V odkazu najdete všechny organizace, které stavební spoření nabízejí.

Podmínky nejsou u všech stejné, liší se např,. výší ročního výnosu v %, rovněž i ročními poplatky za vedení účtu. Stejně se liší poplatky za uzavření smlouvy

https://www.u­setreno.cz/sta­vebni-sporeni-srovnani/?utm_sou­rce=google&ut­m_medium=cpc&ut­m_content=nej­vyhodnejsi_sta­vebni_sporeni&ut­m_campaign=SE_sta­vebnisporeni_pres­na&gclid=EAIa­IQobChMI7unEruH­K6wIVU-3tCh202gWoEAA­YAiAAEgL_jvD_BwE

Další odpovědi
Emefej

Všichni. Podmínky jsou dané zákonem a jsou všude stejné.

Tomáš1234

Nevím, jestli je dobré se řídit srovnáním na výše uvedeném Usetreno.cz. Protože pokud si udělám modelovou kalkulaci (1700 Kč/měs./6 let) u jednotlivých institucí, pořadí je úplně jiné:

Raiffeisen 140 024 Kč
ČMSS 136 357 Kč
Modrá pyramida 135 923 Kč
Moneta 133 174 Kč

Částky ale určitě nebudou konečné, protože se na to nabalují další poplatky …