jakho

kdo je nejlepší bubeník na světě

kdo je nejlepší bubeník na světě?

Nejlepší odpověď
anonym

Je jich mnoho,např.Neal Peart ze skupiny Rush nebo Mike Portnoy z Dream Theater.Dobrý byl i bohužel tragicky zesnulý Cozy Powell z Rainbow.

Další odpovědi
quentos

těžko objektivně soudit, ale je jich plné Japonsko, tamější bubeníci dělají velkolepé show, bohužel za tučné vstupné

Michálek1245

Jako já bych klidně řekl Jordisona taky, protože je za mě super. Určitě to podle mě není Portnoy, který se drží jen jednoho žánru. Ale jako důležité je, že jim můžete být třeba i vy. Stačí si zde pořídit bicí a trénovat. Jasně, talent je hodně důležitý. Ale v tomhle ohledu je mnohem více ta píle a dřina.

Charlotte xD

Podle mě je je nejlepší Joey Jordison, ale někdo zase tvrdí, že má jenom rychlý nohy.Takže opravdu nevím :D