Dismas

Kde sídlily uliční výbory KSČ?

Měly na to v každé ulici nějakou speciální budovu?

Nejlepší odpověď
Cenobita

Ne všechny organizace musí mít sídlo, uliční výbory sídlo neměly, schůzovalo se o bytech nebo v kočárkárnách, sklepích, dosti často ve městech stály tzv. agitační střediska, která se zapůjčovala za nejrůznějšími politickými účely, např. volby apod.

Tuším že existovaly obvodní výbory a určitě městské a pak okresní, krajské a ústřední.

Další odpovědi
tatanka

Domnívám se, že to byla tzv. agitační střediska.

Brčko

v ulici kde jste bydleli…scházeli se po bytech

anonym

To možná ve městěch někde sídlily.U nás na vesnici nebyly a protože se všichni znali, tak každý věděl kdo je komunista a kdo to takzvaně žere a upozorňuje (stejně jako tady quentos, dudu a Kepler) a už si před nimi dávali pozor co a jak mluvit.