Patrik Car

Kde seženu údaje o evidenci ÚP? Kde zjistím, u které firmy jsem kdy pracoval, a jak?

Odpovědi
led

Finančný úrad, zdravotná poisťovňa, sociálna poisťovňa, u vojakov základnej služby vojenský archív
tu všade by mali byť údaje o vás, okrem prípadov, keď sa vaše záznamy stali obeťou živelnej pohromy: pri požiari, záplavy.
V prípade chýbajúcich dokladov o zamestnaní, napríklad pre výpočet penzie platí aj notársky overené svedectvo najmenej 2 svedkov.

ivzez

U Finančního úřadu nic nezjistíte,
informace a potvrzení o dobách evidence na ÚP získáte (kupodivu!) na ÚP
a u kterých firem jste pracoval byste si měl pamatovat.

Můžete se zkusit přeptat na OSSZ, které doby důchodového pojištění jsou tam doloženy,
ale jestli některý zaměstnavatel nsplnil svou povinnost a nic nedoložil, zbývá to na Vás.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

NEKŘIČTE.

led

Patrik Car, Malé vysvětlení quentosovho upozornění:
Na internetu text psaný velkými písmeny je grafické znázornění křiku.