rohlik2

Kde se vám otevírají mapy.cz?

Když si otevřete web stránku mapy.cz tak jaká mapa/město se vám tam zobrazí? A k tomu připsat odkud jste. Já jsem z Prahy a po otevření se mi ukáže mapa Prahy.

Odpovědi
elkon

Tam, kde potřebuji.

Syd

V normálním okně nad mým městem, v anonymním nad ČR.

Pepa25

Podle toho, zda je člověk přihlášen ke svému účtu na Seznamu (tam má i historii) a podle uložených cookies. V anonymní okně se vždy zobrazí základní mapa celé ČR.

Rocker

Po otevření aplikace se mi zobrazí místo,kde se právě nacházím.