Savier

Kde najít ženu, která bude chtít nezávazně zplodit dítě?

Ve spermabance mají přísné podmínky, které já bohůžel nesplňuji. Myslím, že je nutno zplodit dítě, abych pak dosáhl posmrtného života (reinkarnace)

Nejlepší odpověď
Drap

Co to je nezávazně? Dítě je vždy závazek a ne malý.

Další odpovědi
Filip84

Občas je na to nějaký inserát, nebo musíš přes sociální fond (který Tobě ale, asi, až tak velice nepomůže, protože šance, že nějakou takovou najdeš, ausgerechnet, v Ptákolandu a jeho širším okolí, je téměř nulová 😅; je to, spíš, globální, respektive západní, záležitost).

Spíš, teda aniž bych se Ti chtěl montovat do života, nebo Ti radit, osobně zamyslel nad tím 1. proč nejdeš, konečně, k psychiatrovi, abys nebyl tak creepy a nemlel taková „moudra“ – pak bys si mohl najít i holku normálně a mít s ní dítě „závazně“ – jistě chápeš, 2. proč si nechceš / podle Tvého subjektivního náhledu nemůžeš najít holku „závazně“.

Tohle je docela 🤪, jako! 😅

Tonda Káňa

Jak jako nezávazně? Jako že ji oplodníš, ona porodí dítě a pak už k němu nebudeš vůbec vázán? Jako ať se o něj stará sama? No hodně štěstí… 😂

Ale tak zkus seznamku, akorát myslím, že se ti tam nikdo neozve…

Lepší je mít stálou manželku a s ní udělat děcko. Ale pak bacha, ať se nerozvedeš… 😅

elkon

Plácáš hlouposti, posmrtný život je z fyzikálního hlediska nesmysl.

Syd

Můžeš si podat inzerát na internetu. Doporučuji potom na předání materiálu přijít maskován a pod pseudonymem, protože jinak tě může prohlásit za otce.

Africanus

elkon: jak to víš?

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.