CTTON

Kde najít v jiné zemi podobné weby, jako jsou Odpovědi?

V ČR existuje 5 větších poraden když hledám výsledky v jiném jazyce nic nenajdu jak najít podobné weby jako je tento akorát v cizím státě?

PS: Já nechci velké mezinárodní ale malé národní.

Nejlepší odpověď
annas

Třeba slovenské Odpovědi.

https://www.od­povede.sk/

Něco podobného je i v němčině.

„V německy mluvících zemích byly zřízeny některé větší a rozsáhlejší stránky, kde můžete položit téměř jakoukoli otázku a doufat v užitečné odpovědi.“

https://www.phi­lognosie.net/in­ternet/websei­ten-fuer-fragen-und-antworten-im-internet

Další odpovědi
quentos

Stačí zadat něco jako „Q&A forum“ do Googlu. Nebo se podívat do zdejšího archivu, ta otázka už tu byla.

Tak například

www.answers.com
www.quora.com

Ametyst

Zkus answers.com

Mc Merkurion

… zkusil bych internet … kde jinde hledat web, bez ohledu na zemi …

anonym

Na (myslím) Yahoo Answers vzniklo několik legendárních věcí.

Can U get pregante… ?

anonym

Zmiňuji gutefrage.net, zatím spokojenost s touto německou platformou.

anonym

annas: Kde lze vložit otázku na webu philognosie? Jak hledám, tak nemohu stále najít.

anonym

Beru zpátky, už mám.