louisel

Kde lze živě sledovat dnešní demonstrace ve Francii?

Nejlepší odpověď
Schluker

Ve Francii.

Další odpovědi
da ny

Pravda, že ve Francii 😉
Tady jen z médií, případně nějakého videa na sociálních sítích.
Velvyslanectví ČR ve Francii, již v květnu:
Ve Francii už po několik měsíců probíhají stávky a protesty v důsledku nepopulárního rozhodnutí vlády ohledně prodloužení doby odchodu do důchodu.
O dnech ohlášených generálních stávek vás pravidelně informujeme.
Další velká stávka a demonstrace má být 6. června.
Doporučujeme zachovávat opatrnost.

k problémům zásobování čerpacích stanic. Odboráři vyhrožují i přerušováním dodávek elektřiny. Stávka se nevyhne ani školám či nemocnicím. Demonstrace bývají agresivní, dochází k zapalování předmětů, nelze vyloučit poškozování vozidel či dalšího majetku v okolí davu.
https://www.mzv­.cz/paris/cz/stav­ky_zamestnancu_ra­finerii_ve_fran­cii.html
Emoce a nespokojenost se vyhrotila.
Už čtvrtou noc ve Francii pokračovaly nepokoje vyvolané smrtí sedmnáctiletého mladíka.
https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-svet/francie-protesty-demonstrace-pariz_23070108­55_mst