nikolajahudk

Kam vyhodit mrtvou myš?

Dobry dem kam vyhazujete mrtvé mysi jako domácí mazlicek přítel říká ze do popelnice zefc když mam dost mysi ze by tu byl hřbitov a na zahradě nemůžu máme psa a chodí kočky co doporučuje te dekuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Drap

I když to je bioodpad, tak do bioodpadu se to dávat nedá. Mrtvá zvířata jako jsou psi a podobně by se měli dávat na psí hřbitov, můžeš zakopat i na zahradě a nebo by se měly mrtvoly nechat odvést do kafilérky. Pokud budeš chtít, tak ti tam odvezou i tu myš, počítej ale sw tím, že to bude stát cca 2000, podle vzdálenosti. Myš můžeš hodit i do komunálního odpadu, pokud ji zaryješ na zahrádce cca 15 cm hluboko, tak kočky ani pes ji nebudou vyhrabovat a pěkně ti pohnojí. Další způsob je spálení.

Další odpovědi
Edison

Bioodpad.

FlAsh_7

Do přírody, aspoň se zvířátka nají 🙂 Nebo se myška rozloží a bude z ní půda.

elkon

Do popelnice, u nás se veškerý odpad sváží do spalovny.

CTTON

Kolik myši máš?

anonym

Doporučil bych mrtvou myš odnýst někam, kde se používaj čárky a tečky.

Edison

Lze odpovědět třeba do diskuse…