rosalieu

Kam se při líbání dává jazyk?

Dobrý den, snad si o mně nebudete myslet úplně to špatné a naopak mi poradíte. Kam všude při líbaní dosáhne jazyk? Dává se například i na patro? děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
quentos

Na to není žádný předpis, dávejte si ho kamkoli, kde je to oběma příjemné. Na patře je to ovšem kontraproduktivní, protože při líbání (tzv. francouzském) by se oba jazyky měly setkat.

Další odpovědi
zjentek

No když budeš milému rejdit jazykem po patře, tak on tím svým ti při tom asi NIKAM nedosáhne, na to bacha, dej mu též trochu prostoru! (;

Všeobecně předpis chybí. Jazyky je možný si dneska trkat všude tam, kde z toho oba dva máte takové to šimrání v rozkroku (podobně jako z příspěvku DoTazatele). Jistě EU časem upraví.

A za třetí – JEŽIŠI JE PAMDEMIE, jazyky se dneska používají co nejméně a to pouze v případě NUTNOSTI či NOUZE!!! (;(;

DoTazatel

Může být pusa jako pusa. Jen letmá, rychlá – polibek na rty. Pak může být líbání – ovšem bez jazyka, jen rty o rty. A pak líbání s jazykem a to můžete dělat, jak chcete, je vícero způsobů (radši nebudu popisovat).
Nedoporučuje se slítání (od nikoho) a zarážení jazyka až k mandlím druhého.
Popř. je možno zapojit i zuby – jemné kousání do rtů nebo do jazyku toho druhého (přichycení).

Ze začátku je stejně lepší začít pusou, pak rty o rty (jakoby pusa – přichycení spodního retu – mezi tvá ústa) a až pak přidat jazyk.

Na patro fakt ne (jako zkusti to můžeš). :'D Můžeš taky partnerovi prohledat zuby a počítat plomby. ;) :'D
Jazyk dosáhne tak daleko, jak se snažíš, ale je lepší nepoužíva sílu – nechat ho vytáhly jen trochu, na okraji (špičky jazyků o sebe mezi vašimi ústy).

Ono se na to příjde až se to zkusí.
Stejně jako u muže se před prvním pohlavním stykem říká, že „jakmile se ocitne v sedle, tak už víc, co má dělat.“ :'D

mosoj

Do ruksaku.

Arne1

Záleží, jak ho máš dlouhej a jak moc ho drží uzdička. Já například moc daleko nedosáhnu.