Rokio

Kam jste dnes vyrazili na procházku v takový krásný den?

Já jsem šel do města na dvě náměstí, do parku a cestou jsem šel na lov mincí. Našel jsem dvě pětikoruny, a to jednu ve vozíku a druhou v automatu.

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Tak je odevzdej na obecním úřadě, a třeba dostaneš nálezné.

Další odpovědi
Rys95

Do potravin pro mléko. Zážitek.

quentos

Na Dolce, jeden ze zdejších nejkrásnějších koutů. Ale že by bylo nějak obzvlášť krásně, to bych teda neřek, spíše sychravo a mlhavo. Ale tím jsem se nenechal odradit.

jirka F

Ráno jsem byl v obchodě pro šampus na 00:00 přípitek. A jinak se jen tak projít kousek do přírody.

Arne1

Napřed na novou rozhlednu „Súsedská“ kousek od Kyjova a pak do lesíka o pár kilometrů jižněji.