zett

Kam je teď nejlepší jet na dovolenou? Když jsou furt všude ti uprchlíci.

Nejlepší odpověď
quentos

Uprchlíci jsou i v ČR. Potkal/a jste nějakého?
Já bych se ve výběru neomezoval, resp. pouze finančními možnostmi. Záleží na vás, jak moc se necháte ovlivnit mediální masáží.

Další odpovědi
anonym

Do Sýrie, tam je vyprázdněno.

dudu

Z našeho maloměsta:

  • smetánka nyní nejčastěji odlétá na ostrov Bali.,
  • stření třída odjíždí do luxusních termálních lázní v Maďarku a Česku
  • ostatní pak na neděli a svátky cestují zdarma – do pr…le a zpátky.

Drap

Nejlépe zůstat v ČR

kapka

Na Ile aux Cochons (Prasečí ostrov), podle názvu by se mu snad mohli vyhnout. ;)

anonym

http://www.de­luxea.cz/sri-lanka/

koly.bad

Logicky: jeď tak daleko, že se tam pěšky jen tak nedostanou. Takže jediné logické řešení je : http://www.exo­tickapriroda.cz/za­jezdy/kambodza :DDD
Kambodža snad ujde :D

redy

Akorát doufám, že quentos ty prachy splaší a vyjede.

Je z toho tak mimo, že chybyčka se vloudila 🙂

quentos

redy zase nepozná hrubku od překlepu, že jo. Tys v tom příspěvku udělala HRUBKU, zatímco já PŘEKLEP. Ještěže jsme na tvou blbost tak zvyklí, že nás to nechává naprosto chladnými.

redy

Vím že je to překlep, napsala jsem chybyčku.
No právě, že jste zvyklí, já to líp neumím, o to horší to je, když jak píšeš ( překlep) udělá člověk tak chytrý, jako jsi ty.
Kterej tady opravuje i mezery…

redy

Příspěvek smazán administrátorem.

zett

quentos, děkuju za odpověď, žádného uprchlíka jsem ještě nepotkala

redy

zett kde žiješ?
Je jich tu jak nas…o a tys žádnýho neviděla, na dovču já osobně nepojedu, mám ráda pohodu a ne, že se budu furt otáčet.
Každej podle svého uvážení…

zett

redy, žiju v kraji Vysočina a opravdu jsem ještě žádného uprchlíka nepotkala, mysli si co chceš.

redy

zett, to je dobře že nejsou všude 🙂
Zatím ☹

Hans51

Kde jich je prosím jak nas…o? Asi jsem blbej nebo slepej, ale dle mediální masáže bych jich měl potkávat na každém kroku alespoň 20… Ale světe div se, opravdu jsem žádného neviděl. A to po republice cestuji často a hodně. 🙂