zjentek

K čemu má můj mobil dvě čísla IMEI?

Tedy krom toho, že má unikátní SN (serial number), má ještě další dvě (2!) IMEI.

Ad Seraphico: Nemám, mám tam jen jednu. V tom druhém slotu mám paměťovku. (;

Odpovědi
Ivanf

Protože máš slot na dvě SIM karty a je jedno jestli je obsazený jenom jeden slot nebo oba

autacek

Vyťukej *#06# a napiš co ti to píše.

Co máš napsané na mobilu může být naprosto irelevantní. Například pokud se měnila základní deska, IMEI se většinou změní.

seraphico

Důvod tedy je, že máte mobil pro dvě SIM karty.

cochee

Odpověď až po doplnění: to je sice hezké, že máš v druhém slotu paměťovou kartu, je tomu ale téměř jistě tak, že ten slot s paměťovkou je hybridní, tzn. buď v něm může být paměťovka, anebo druhá SIM. Mobily schopné provozu se dvěma SIM mají dvě IMEI.

Schluker

Tipnu si: jedno je bluetooth a druhe wifi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

seraphico

Nemáte v mobilu dvě simky?