IvkaH

K čemu je dobré podstupovat aspoň jednou ročně detox ? V čem se vám to osvědčilo ?

Odpovědi
Ametyst

Detox 1× za rok je fajn, protože zlepší fungování těla, ozdraví trávení a člověk se cítí lehčí a mladší.

elkon

Pokud máš na mysli detoxikační čaje, tak to smysl má. Odstraní z těla škodliviny, které se do těla dostanou špatnými návyky při stravování.

majki636

Detox je dobrý na očistu těla. Dělá se většinou jednou až dvakrát roka a nejlepší je kupovat přírodní produkty jako má třeba altaherba.