kurec

Jste rádi, že na území dnešního Česka nikdy nebyla občanská válka?

Nejlepší odpověď
mosoj

Já i moji někteří vrstevníci si jsme vědomi, že jako poválečné děti jsme měli ohromné štěstí, že jsme nezažili dosud žádnou!!! válku.

Další odpovědi
Ametyst

To je dobře. Němci jako sousedi úplně stačili.

anonym

Co je to za otázku?Občanská válka je to nejhorší co může lidi potkat.Podívej se co se děje na Ukrajině,nebo co se odehrávalo v Jugoslávii,Ko­lumbii či v Nikaragui.Jakou čekáš odpověd?

S4cey

I když normální je horší, tak stejně nevim co je to za pitomou otázku.
Snad každý by měl být rád..

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Jaktože nebyla? Co třeba husitské války?

S4cey

Ten který je – normální válka nebo genocida je trochu horší..