12kolemjdouc

Jste prirozene hlucni pri sexu nebo schvalne?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Jsem schválně tichý, protože to nedělám proto, aby okolí mělo zvukové zážitky.

Další odpovědi
dubraro

Nejsem hlučný.
Ale někteří lidé, zejména ženy, to dělají proto, aby potěšili partnera.
Z pohledu evoluční psychologie je při sexu hlučný ten, kdo chce dát okolí najevo, že se právě páří s atraktivním, žádaným partnerem.

da ny

Nikdy jsme se nechovali, jako „komedianti“. ;D Jako myšky…. :)
Člověk většinou bere ohled na děti, sousedy apod. Nemusí to přece vědět celý dům/panelák a kolemjdoucí.

paul1

Už nejsem hlučný, bejvávalo.

zjentek

Jednu jsem přes radiátor ohnul z okna zezadu a ta z něj řvala „mami, maminko, maminečko…!!!“ Myslím, že to z ní šlo přirozeně, stejně jako do ní. No co… na jasnou otázku jasná odpověď. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Matox8

asi záleží na okolnostech :D někteří to mají rádi a hlavně ženy, že se při tom cítí lépe, ale zas když bydlíš někde v paneláku není nejlepší křičet na celý byt

zjentek

Alfonz, můžeš k sexu použít třeba sáček s teplou čočkou a ta neřve ani jako a ani schválně.

paul1

Doplním něco pro pobavení:
Jaroslav Vrchlický
PODZIM
Podzim je doba zmírání,
poslední lístek spad,
na jaře valně nestál mi,
teď už mi docela zvad.

Podzim je doba zmírání,
listí stále padá a padá,
kdybych ho neměl k čůrání,
tak bych ho uříz..... smrada
.
P.S.: Ještě to se mnou tak zlé není, ale blíží se to …

AlfonzSP

Sex ? Co to je ? Kde se to da koupit ?