jirka F

Jsou slečny z města nafrněnější než z vesnice?

Nebo je to tak na stejno či dokonce je to jedno.Mám totiž dvě kamarádky a ta z vesnice se chová podle mně lépe než z města, ale můžu se plést. Co vy na to říkáte jak tuto problematiku seznamování vidíte?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Je to samozřejmě individuální, ale OBECNĚ bych řekl, že holky z vesnice jsou víc do reálného života. Městské holky (a platí, že čím větší město, tím větší KATASTROFA!) jsou v podstatě k ničemu (vyjma řekněme „základních biologických funkcí“, což ovšem zvládne KAŽDÁ žena). ;) :)

A stejně tak platí, že čím dále na východ, tím jsou ženy LEPŠÍ. Poradí si v domácnosti, umí se postarat o děti, nehroutí se psychicky z kdejaké blbosti a zhruba počínaje Slovenskem máš pocit, že jde o samice nějakého JINÉHO živočišného druhu! ;) :D :D (jakkoliv i tam platí to o městu/vesnici, blbky z Blavy umí být stejně nanicoidní, jako ty pražské). ;) :D :D

Co bys řekl, když se vrátíš po 5 dnech z praccesty a plná kuchyň špinavého nádobí, protože „nejde myčka“? (Notabene když JDE, ale „nějaká blbka“ vytáhla el. přívod ze zásuvky a zapoměla na to?) Neznáš? Tak BUĎ RÁD! :D :D :D

Znovu opakuji, je to POVŠECHNÉ tvrzení, individuálně se to může případ od případu i výrazně lišit. :)

Další odpovědi
Kepler

Rozdíly mezi městem a vesnicí se stírají, takže srovnání je dost obtížné. Více patrný je ten rozdíl na Moravě. Spíš bych řekl, že „nafrněnost“ záleží především na charakteru dívky a její výchově.

Anonym 12345

Jak kdy… občas bývají právě dívky z vesnice větší „fajnovky“, ale v drtivé většině mně známých případů jsou odolnější a přizpůsobivější právě vesničanky

Kelt

Podle pražáků je všechno mimo Prahu vesnice, tak to máš jedno. A holky z vesnice jezdí do města.

autacek

Rozdíly jsou pochopitelně individuální, nelze zevšeobecňovat. Nicméně mi to nedá…

Víš jaký je rozdíl mezi dívkou z vesnice a holkou z města?

.

Holka z města má na poštěváčku piercing, zatím co holka z vesnice klíště.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

To si piš. Ale taky jde o to, zda jde sice o holku z města, ale spíš z klidného předměstí anebo katastrální-část území, které městu patří (v podstatě ves) anebo holku z obce, která bydlí v bytovce/ubytovně, blízko hospody (či přímo nad ní) anebo taky záleží jaká je to vesnice.
Pak je to ale hlavně individuální, kde moc nesejde odkud pochází a kde bydlí.