Super guy

Jsou lepší chromované teleskopické obušky nebo černěné teleskopické obušky?

Potřebuju vědět který teleskopický obušek je lepší a kvalitnější, jestli chrom nebo černý.

Odpovědi
xiperio

Na barvě ani tak nezáleží, pokud na ni netrváte. Kalený je kvalitnější, než obyčejný, víc vydrží.

Drap

Lepší pro koho? Pro toho co ho používá, nebo pro toho kdo s ním dostal?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Drap: „Pro toho co ho používá, nebo pro toho kdo s ním dostal?“ – Oni se dělají i polstrované?? 😉