Samtibalfars

Jsme opravdu každý jedinečný, nebo je to jen iluze a každý je nucen žít podle ostatních?

Narodil jsem se a ukázali mi, co mám jíst, kdy vykonávat potřebu. Pak mi ukázali školu, do které jsem musel chodit a nosit jen jimi preferované se hodnocení.

Pak mi dali vybrat z omezeného počtu zaměstnání, případně omezeného počtu podnikání.

Stanovili při tom pravidla, kdy odbočit vpravo a za jakých podmínek mužů zahnout vlevo a mnoho dalších příkazu a zákazů.

Vše, co vyjde z mé mysli a nepodobá se ničemu kolem mě, je ostatními kriticky zamítnuto.

Dokonce mi ukázali, jaké rysy ve tváři opačného pohlaví jsou hezké a co už bych měl ignorovat. To stejné s povahou a tělesnou proporcí.

I kvalitu děti posuzují ostatní, tak v čem je má jedinečnost?

Odpovědi
Rokio

Každý člověk je originál. Ani jednovaječná dvojčata nejsou povahově úplně stejná a mají rozdílné otisky prstů.

zjentek

No tady na webu je to jen iluze. Tady budeš žít podle jistého Filipa a jistého Elkona, což jsou uživatelé, kteří ti PŘESNĚ vysvětlí, co a jak, jak se tady BUDEŠ SPRÁVNĚ chovat, jak budeš správně vystupovat a pozor- nikdy zde nebudou za své jednání zaBANováni! Neptej se proč, to nevím. Děkuju.

College

Z dálky vypadáme stejně a z blízka je každý jiný.

Filip84

To jsou pouze Tvé domněnky, realita je taková, že Tě nikdo k ničemu nenutí, jenom máš povinnost si za následky svých rozhodnutí nést přiměřenou odpovědnost. A jak je přiměřená, ta odpovědnost, zejména v některých případech, no tak to už je jiné thema.

quentos

Neboj, škola na tobě nenechala stopy, pravidla pravopisu totiž úspěšně ignoruješ. To ovšem nemá s originalitou co do činění.