_136

Jsem opravdu zvědav jestli tohle někdy uvidíme v částech města Prahy,Brna nebo Ostrava?

Byl bych zvědav jestli tohle bude někdy v reálném čase realitou kdy u každého domu a silnice budou postavené tyto nabíjecí stanice

Odpovědi
zjentek

Pokud nenajdeme (každý sám u sebe) svou vlastní identitu, STANE SE TO!!!

Pod současným vedením EU + Pekarová a takové „ženy“- ŽÁDNÝ PROBLÉM!!!

elkon

Je to jen reklama. Ale je to nereálné.

Drap

U každého domu to sice nebude, ale hodně to uspíšíš, když v pátek budeš volit někoho z pětikolky.

Ametyst

Správně předpokládáte, že pro venkovské obyvatelstvo se elektromobily neplánují. Od začátku jsem tvrdila, že je účel, aby byly jenom pro některé, a ne pro všechny.

Dochy

Ametyst: Na venkově zpravidla má každý garáž, nebo dostatečný prostor u domu, aby si mohl nabíjet vozítko sám, když už si ho pořídí. Nepotřebuje kupovat předraženou elektřinu od překupníka.
Jinak osobně jsem pro elektromobily, ale ne s tím tlakem jaký je na ně nyní. Těm co na venkově jezdí pravidelně do práce, vozí děti do škol, k lékaři apod… by ten elektromobil (spíše levnější s reálným dojezdem něco přes 100) mohl dávat i smysl.

Pepa25

Ametyst: na venkově máme garáže, ne?

plebs

Už je na čase zachránit planetu

Ametyst

Planeta si poradí i bez nás. Měli bychom zachraňovat lidi, kteří jsou existenčně ohroženi nebezpečnými zelenými hurá-ideologiemi. Poroučet větru-dešti se v minulém století nepodařilo ani komunistům. Dělat nepřítele z CO2 je tedy vrchol idiocie.