Sdudu

Jste pro jednotnou evropskou vládu?

Jednotná evropská vláda, jste pro?

Odpovědi
Pepa25

Už existuje, jmenuje se Evropská komise.

Drap

Jsem proti, i když už tady v podstatě je.

Gonfaloniér

Už ses ptal…
Ano, byl.
Ne neexistuje. V Evropě žádná jednotná vláda není. Evropa jednotná není, je tvořena několika suverénními státy (do jisté míry) a několika organizacemi (státy, které jsou ve víceméně volném ekonomickém nebo politickém spojenectví. A to i mimo Evropu). Ale v Evropě žádná jednotná vláda není.

Pepa25

CTTONe, kolik máš těch účtů?

Gonfaloniér

Lepší na něj nereagovat a nedávat mu konkrétní odpovědi na otázky. Jemu to stejně nepomůže a bude mu to k ničemu.
On se bude ptát pořád dokola. A z několik účtů, když už mu na ty jeho „stálé“ účty nikdo pořádně neodpovídá.