Rokio

Jedná se o stalking, když soustavně otravuji svého sourozence?

Berte v potaz, že to myslím dobře a moje obtěžování je dobromyslné a neagresivní povahy.

Pokud bych dostal zákaz přibližovat, bylo by to pro mě velkým trestem. Nemohl bych tak ani bydlet u rodičů.

Odpovědi
L.G.

Snad nebude tak zle, stalking no je víc otázka pro adresáta, pokud se mu to nelíbí a třeba to nedává zostra najevo, tak to nejspíš nebude mít ty následky, jako kdyby to stalking, i když to myslíte dobře, občas nechte i toho sourozence udělat chybu 👍.

iceT

Můj sourozenec taky chtěl laškovat se mnou a dopadlo to tak, že jsem mu rozbila hlavu.
Ne každý je na otravování zvědavej.

Cenobita

Stalking je spíš něco jako sledování a pronásledování někoho cizího.

U sourozence to bude spíš šikana, útlak, ponižování, mučení, apod.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.