Viktorie II.

Je známo, že v nejbližší době se změní název Facebooku. Jaký byste na přechodnou dobu vybrali vy?

Co říkáte na můj návrh: Bonz blog.😋

Odpovědi
Disraeli

Mění se název společnosti, ne sociální sítě.
Pod Facebook, Inc. (společnost) spadá několik dalších společností, či sociálních sítí, mj. sociální síť Facebook, a taky Instagram. Doteď (a prozatím) nesly Facebook-společnost a facebook-soc. síť stejný název.

elkon

Trapné.

led

Zjavne sa mení len názov firmy spoločnosťi Facebook, Inc.
Nechce byť priamo na rane po toľkých „prúseroch“, ktoré boli na internetovej stránke Facebook