Mekel

Je už tohle moc?

Moje ségra chodí s přítelem. Přítel má někdy opravdu zajímavé řeči. Třeba mu ségra řekla, že máma tátu u porodu neměla a on se zeptal: Je to hysterka jo?
Pak s ním byla v parku a jela paní na bruslích. Její přítel řekl: ,, Ta je nejvíc vysportovana, hodíme za ní kamenem,,
Nebo seděli na lavičce a ségra říkala, že by se bála s takovým člověkem bydlet, že by klidně mohl někoho mlátit (šli totiž kolem Romové). A její přítel řekl: ,,No některý to mají rádi. Co nemám trénovat ruku?,, a smál se

Nejlepší odpověď
elkon

Vymaštěnec.

Další odpovědi
Arne1

Je to hodně svérázné. Je otázka, jak moc to myslí vážně a jak moc je to poza. Raději bych od něj šel dál – jenže já nejsem ženská

Gonfaloniér

Má suchý smysl pro humor. Tzn. že to není ani vtipné ani to nijak jinak nepobaví, naopak to může ještě urazit nebo naštvat. Takový se mi přesně nelíbí.

Justin1

Působí na mě jako svérázný člověk, který dělá buď rychlé, ale málo pochopitelné úsudky, nebo podivné a málo pochopitelné vtípky.

Kelt

Ono není určeno, jak se v určité situaci chovat, reagovat. Dotyčný člověk má vlastní smysl pro humor, který ostatní nechápou. Určuje to jeho myšlení a pokud se mu nezmění, může na to doplatit on, i jeho okolí.

Mc Merkurion

… hele, chodí s ním ségra nebo ty ??? já jen že máš tak detailní informace, jako bys jim dělal křena … v opačném případě (kdy máš tyto informace od ségry) je jeho chování asi OK, když ségře vyhovuje, asi budou trochu mimo oba … nebo blbě slyšíš a chápeš, taky možnost …

Emulicek03

skôr si myslím, že je to len jeho druh humoru, aj keď dosť suchý. Ale ako sa hovorí, keď sú oni štastní, tak prečo nie

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.