MUDrPauzová

Je tu taky nějaký lékař?

Já jsem lékařka již 50 let jo. No to sem se zas tady dozvěděla nic teda.

Nejlepší odpověď
Kazatel

Co bys ráda? Já tě vyléčím!

Další odpovědi
quentos

Proč ti to nějak nevěřím? Lékař by neudělal tak tristní interpunkční chyby.

zjentek

Není ale formou soukromých zpráv si tady na doktory můžeme hrát, chceš?

Filip84

Otázka Národního blba: „Co jste v poslednich 14 dnech udelali pro cesky narod a ceske obcany? + Budete veset vlajky a zpivat hymnu v UT/ST?“

Odpověď: "MUDrPauzová
Budu v ordinaci. Před vchodem do mého zaměstnání ve významné dny vždy visí vlajka České republiky. Hymnu ale zpívat nebudu.

Děkuji, MUDr. Pauzová.

https://www.od­povedi.cz/

Tak vážení:

Příjmení „Pauzová“ není v České republice příliš rozšířeno, disponuje jím 63 osob v rámci celého státu.

Je-li někdo držitelem titulu „MUDr.“ (Medicinae Universae Doctor), tak je absolvent licentiátu, tzv. malého doktorátu, šestiletého studia všeobecného lékařství na české či slovenské universitě, zakončené tzv. malým rigorosem. Pokud by studoval jinde než na české či slovenské universitě, nemůže disponovat titulem „MUDr.“, ale bude mít titul „lekarz, M. D., dr. med.“, etc. etc.

Pokud někdo, bez ohledu na formu akademického titulu, ordinuje jako lékař kdekoli v jurisdikci práva České republiky, musí být člen konfesní komory Camerae Medicae Bohemica.

Pokud je někdo člen Camerae Medicae Bohemica, musí mít přiděleno tzv. evidenční číslo ČLK. Na sociální síti „seznam lékařů“, na stránkách ČLK, lze pak vyhledat informace o členu komory.

Jediný člen komory s příjmením „Pauzová“ je osoba jménem Markéta Pauzová, evidenčního čísla ČLK 5116784149, dětský neurolog, který promoval na I. lékařské fakultě University Karlovy v roce 1974, tj. narodil se nejpozději v roce 1949–1950, ergo, dnes je takové osobě nejméně 72 – 73 let. Opravdu věříte tomu, že 72–73letá bába bude v ordinaci ve státní svátky? Pokud to nestačí, prosím, můžeme jít dál, máme i jiné sociální sítě.

Osoba se jménem Markéta Pauzová, jediný to žijící držitel titulu „MUDr.“ s příjmením „Pauzová“, v jurisdikci České republiky, byla držitelem identifikačního čísla 65401590, vydaného živnostenským úřadem Úřad městské části Praha 12 dne 1. ledna 2001, pro volné živnosti: Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, Poradenská činnost v oblasti zdravého životního stylu. Živnost byla pozastavena, nebo přerušena, 12. září 2011, tedy před cca 11 lety, což tak nějak korreluje s obvyklým odchodem osoby do pense, že, podle věku.

Z toho, s úžasnou jasností, vyplývá, že žádná „MUDr. Pauzová“ nemůže ve státní svátky „být v ordinaci“, protože žádnou ordinaci dávno nemá.

Najít tyto informace mi trvalo 3 minuty. Ještě vás baví krmit trolly?

https://www.kdej­sme.cz/
https://www.lkcr­.cz/… (případně do vyhledávacího pole „PŘÍJMENÍ*“ napište „pauzová“, potvrďte, dejte zobrazit detail)
http://www.axis4­.cz/

led

Lekárov je tu dosť, ale akosi tu nemajú ordináciu.

Mravenec

Tak to je dobrý žrádlo. :D :D :D

da ny

Tu, tu, tú
Milá, asi tak 76 letá, paní, soudružko lékařko! Tak to já jsem asi Čínský Bůh Srandy ;D

paul1

V mládí jsem býval gynekolog samouk, teď už jen teoretik 😁

da ny

A vzhledem k tomu, že po tvé 50 leté praxi, je ti kolem 76 let, tak už máš asi co dělat sama se sebou :D

Gus_Fring

Já tomu nevěřím. Ten jezevec multitroll zase vylezl. Takže zalez už jednou provždy!!!

Ametyst

Koukám, že "doktorka " se vyjadřuje jako Žolííííík. 🙂

MUDrPauzová

zjentek vy prasečino !

Mravenec

Zjentku ty jedeš. :D :D

MUDrPauzová

mravenec vyjadřujte se normálně a s úctou já složila přísahu, děkuju …

Mravenec

Já taky, ale asi trochu jinou. 😉

MUDrPauzová

quentos netykáme si a nejste oprávněnej rozhodovat jestli jsem lékařka nebo ne, stačí říct jestli jste vy .....

MUDrPauzová

led já se neptala na žádnou ordináciu jste lékařka ?

led

Ako sledujem vaše reakcie na tejto stránke, jediná odpoveď na vašu otázku: na tejto stránke nepracujem, ale ako vedma, baba jaga, čarodejnica etc svoje odporne odborné vyjadrenia vkladám bez záruky (aj keď sú z odborných zdrojov, či vlastnej praxe), bez nároku na odmenu, Z určite pochopiteľných dôvodov svoju identitu nezverejňujem vaša **** led **** *** ***

MUDrPauzová

Kazatel díky za nabídku …