zvonisek

Je v pořádku má známka z ČJ u maturity (podrobnosti viz níže)?

Celkem jsem z českého jazyka odmaturovala za 2, protože se mi nepovedl didaktický test, ale s tím jsem počítala vzhledem k mé poruše. Ze slohu jsem dostala za 1, z ústních též.
Český jazyk miluji a doufám, že se mi jednou podaří vydat knížku.

Je v pořádku podle vás tato známka?

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že známka je to pěkná. Ale co znamená, zda je podle nás tato známka v pořádku?

Sloh i didaktický text někdo hodnotil, takže snad to dělal zodpovědně. Slohová práce se vám povedla., ústní rovněž. Zřejmě kvůli didaktického textu máte chvalitebnou.

Můžete být spokojená, zvláště když si uvědomujete, že jste něco „zvorala“, ale zase ne tolik.

Další odpovědi
Kelt

Nemůžeme posoudit, když se tady obhajuješ. Dle mne to češtinář musí umět ohodnotit, a jestli češtinu miluješ nebo nenávidíš, to je tady asi každému jedno. Knížku můžeš klidně vydat. A že máš dvojku. Pamatuji se, že jsme byli v Hronově v Jiráskově muzeu a tam bylo vysvědčení Aloise Jiráska. A z češtiny měl dvojku. A když jsem to říkal češtinářce, tak k tomu poznamenala, že je to pěkná známka.