12kolemjdouc

Je to spatne?

Je mi 21. Umim 5 jazyku, byl jsem v Asii, Americe, Evrope… Afrika me nelaka. Mam rodinu, vzhled, zdravi, penize. Studuju vs, abych se mohl pak uzivit. Nic me nemotivuje, ptz v tom nevidim zadne vzruseni, ze si treba zajdu nekam na koncert, do baru. Radeji zustanu doma. Nechci si nic dokazovat. Sport, filmy, hudba, zpev, to vse mi prijde az moc jednoduche. Neziju kvuli takovym blbostem. Pritahuji me mysteriozni veci. Nechci stravit cas mezi lidmi a smat se trapnym vtipum.mam akorat za cil zalozit rodinu a mit deti, aby se o me postarali.

Nejlepší odpověď
Justin1

Zkus geocaching a zkoušej lovit i kešky typu „mystery cache“. Některé jsou mysteriózní dost.

Pokud jsi už hodně cestoval, tak nemusí být nic špatného na tom, že už tě to tak nebaví a máš jiné priority.

Další odpovědi
L.G.

Když Vám to tak vyhovuje, tak to nemůže být špatně, násilím něco měnit, proč? Přirozený vývoj možná dozná konturních změn, ale podstata by se mela zachovat 👍.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.