Lgee

Je to dobrý jídelníček?

Snídaně 400g ovesné vločky + jablko 25,–
Svačina: zeleninový salát rajče, cibule, okurka + 4 tmavé housky nebo 5 krajicu chleba
Oběd čocka 450g a 3 čerstvá vejce. + Salát ze zeleniny.
2.svačina – bebe dobré ráno (opravdu se nemusi jist jen ráno) + 5× knockelbolt (viz google)
Večeře: tmavý chléb + kvalitní šunka, rybí salát.

Je to dost jidla, a zdrave? vše až na rybí salát je zdravé.

Odpovědi
Hufnágl

Ty děláš v lomu nebo na šachtě? Vynechej svačiny.

seraphico

Už jsem to psal jednou. Každé jídlo je zdravé. Některé má vyšší energetickou hodnotu a některé nižší. Řekl bych, že to příliš hrotíte. Rybí salát přeci není nezdravý. To, že je v něm majonéza, ještě neznamená, že se mu musí člověk obloukem vyhýbat.

Jezte na co máte zrovna chuť, ale střídmě. Pokud máte chuť na to, co jste si vymyslel, tak běžte do toho. Jídlo je jídlo :)

elkon

To bys moc svalů nenabral.

wiglaf

Záleží na Vás, jak si jídelníček uděláte a na Vás, kolik za něj budete ochoten zaplatit. Počítejte s tím, že BIO potraviny (z ekologického zemědělství) budou cenově dražší než obyčejné potraviny.

Mc Merkurion

… ne, chybí základní složka, a tou je maso, bez ní člověk pořádně energii nedobije …