v342

Je tištěný spoj ve vodě toxický?

Nejlepší odpověď
Emefej

Není k tomu důvod.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Proč otázku hned zamykáš?
tišťák obsahuje dost různých umělých hmot, u kterých Ti bez znalosti konkrétních chemikálii asi těžko odpoví. Pak obsahuje měděné vrstvy. Měď, pokud si dobře pamatuji z mého akvaristického období, se používala i pro desinfekci akvária od některých nákaz. Rybičky ale museli z akvárka na tu dobu pryč. Že by to bylo proto, že jim měď dělá hodně dobře a pak by měli problém se aklimatizovat na vodu bez mědi??? 😉

(Ta měď se doporučovala někdy před cca 30 lety, teď se dá koupit hafo přípravků vždy na konkrétní problém…)

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.