12kolemjdouc

Je spravne napsat jsme na teto ucebne

Na ucebne misto v ucebne

Nejlepší odpověď
annas

Ppředložka v a na patří k nejčastěji užívaným , protože mají mnoho významů, tedy někdy se dají zaměnit a jejich význam se překrývá. Je sníh v horách či na horách.

Není jednoduché pravidlo, i když v současné době se objevuje více předložka na, ne vždy je správná. Pracuje nikoliv ve škole, ale na škole, protože se to bere jako, že vykonává nějakou činnost., nikoliv jako uzavřený prostor. Chce to cit a zamyšlení.

Jste v učebně – jedna možnost výzmaová – jste uvnitř, pokud užijete na učebně = jste nahoře z pohledu významu.

Další odpovědi
elkon

Je to špatně, jsi uvnitř, ne na vrchu.

Hlada

Pokud nejste na střeše, tak je to volovina.