12kolemjdouc

Je Putin nebezpecny pro spolecnost?

Myslim ze v budoucnu nebude mit problem se zabitim zbytku sveta. Kdyz ma rakovinu tak bude chtit stahnout cely svet s sebou.

Nejlepší odpověď
zjentek

Znáš tu bajku o dvou vlcích? Jen tak jsem přemýšlel, co by asi tak udělali ti „naši“ kašpaři (co se „tam“ otočili od pádu režimu až po Fialu), kdyby měli tu moc (krom Havla, Marečka Bendů a SAMOZŘEJMĚ Fialy- ti sami od sebe by neudělali „ani popel“).

Další odpovědi
hapiky

Mozek se mu míchá s…
Problém bude, až splní svůj úkol. Potom jej ona prozřetelnost opustí. (ke spokojenosti celého světa).

led

V histórii človeka boli ľudia, ktorí si mysleli, že bez nich svet neprežije.
Každý človek, ktorý má moc, schopnosť ovplyvniť spoločnosť, môže byť nielen jej ochrancom, ale aj jej vrahom. Otvorte si dejepis a nájdete tam veľa vládcov, ktorí doviedli svoju ríšu k víťazstvu a zániku.
Postupne odišli do minulosti a svet žije ďalej…

Ametyst

Nech to na Rusech. Ti s ním musejí žít. Pro nás je to tak, jak řeknou pisálkové z Prahy. Putin vyvedl po rozkladné Jelcinově politice Rusko z ekonomických problémů. Úspěch se neodpouští.

led

hapiky, kto je to (vo vašej odpovedi) celý svet"? To sme my všetci? Alebo ako slovenský minister obrany Naď , ktorý delí ľudí na inteligentných (súhlasiacich s jeho názorom) a tých druhých (nesúhlasiacich s nim) dnešné vyjadrenie v TV novinách RTVS, aj vy tak určujete „celý svet“ = (len) ľudia súhlasiaci s vašim názorom?
Ako tak sledujem príspevky na tejto stránke, národné aj svetové médiá, nie všetci súhlasia s vašim názorom.