Gestas

Je průšvih, když u nás nezvonily dnes ve 12:00 sirény?

Nejlepší odpověď
K.J.Erben

Ano. Může to znamenat v budoucnu ohrožení.

Další odpovědi
Gustav Husák

Je i není. Prostý lid by měl být připraven na ohrožení ze západu.Takže spíše je to problém.

Mc Merkurion

… zvoní zvony, sirény nezvonily nikde v republice …

annas

U nás začaly sirény houkat se zpožděním – ve 12.15 h. Nebýt toho, ani jsem si neuvědomila, že je první středa v srpnu.,

„Zkouška sirén“ trvá asi 140 sekund., je to „trvalý“ ton pak hlasové oznámení.

Takže vy a ostatní obyvatelé, netušíte, zda by v případě ohrožení sirény fungovaly. Za druhé, mohou být všichni klidni, že se nic nestalo.

Kepler

Asi to průšvih je, na radnici přestala fungovat klimatizace a dvorní sirénář vedrem zkolaboval. Nebo se prostě jenom ožral.

klumprt

To se tam s vámi asi nepočítá. Kdyby letěly bombardéry, tak vás vrchní velení nechá obětovat. Ale nic si z toho nedělej, vaše obec vejde do historie. Třeba jako Drážďany.

Radius

U nás dnes sirény normálně houkaly v poledne, všiml jsem si toho.

gregi1337

Ahoj, koncové prvky JSVV (Jednotný systém varování a vyrozumění) by se měly rozeznít každou první středu v měsíci. Pokud tak tomu u vás v obci nebylo, je možné, že nastala nějaká porucha. Zodpovědní pracovníci si toho ale určitě všimli a vykonají nápravu. Pokud ale chceš, určitě městu poskytni zpětnou vazbu, že jsi sirény neslyšel. Měj se pěkně.

independent

Teď si uvědomuji, že u nás taky ne, anebo že bych si nevšiml, to asi sotva bydlím hned u SDH a oni mají tu sirénu na baráku, to je vždy kravál, že vlastního slova by neslyšel.