Matiselis

Bylo by pro tělo škodlivější, kdybych jedl celé dny stejnou sladkost, anebo kdybych jedl celé dny různé sladkosti?

Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Lukáš Rusek

Pro tělo by bylo škodlivější jíst celé dny stejnou sladkost, protože by tělo nedostalo dostatečné rozmanitosti v živinách a mohlo by dojít k nevyváženému příjmu živin a zdravotním problémům. Je tedy důležité jíst různé druhy potravin, aby se zajistilo dostatečné množství živin a aby byl jídelníček vyvážený.

Další odpovědi
Filip84

Prašť jako uhoď, sračka jako sračka. 😅

Záleží na celkovém životním stylu, nějakou jednou tyčkou, takovou nebo makovou, to fakt nevytrhneš, ani v dobrém, ani ve zlém. 😅😅

Kelt

Vyzkoušej si to sám. Když víš, že je obojí škodlivé, tak proč se na to ptáš?

zjentek

Sladkosti jsou u nás nejen oblíbené, ale jsou pro nás i velice důležité a i zde platí pestrost. Na střídmost si u nás při pojídání sladkostí sice moc nepotrpíme a jak říkám, slakdosti jsou pro nás svaté a dbáme na to, abychom měli opravdu z čeho vybírat. Goodies like sweeties jsou pro nás rituál, ostatně jako vše v našem živitě a bez něj/bez nich by náš život nebyl stejný. Neznám větší potěšení, než odříkat, dodržovat půsty (wow a že jich je) a nakonec vše vyvážit našimi úžasnými domácími sladkostmi, no to já bych se pak pro ně klidně utloukl, to je třeba zažít! Společnost jak ji znáš, kolikrát ani neví, o čem to vlastně mluvím. Přitom je to TAK prosté- stačí přijít, dodržet dané rituály, no a nakonec vše okusit, naplno si vychutnat a užít… Dokud neokusíme, tak nevíme a nevíme a tedy NIKDY nepochopíme. (; 🙏 Haré Krišna

cappuccino

Cukr je cukr, takze telu je asi jedno, v jake forme ho dodas. Klidne muzes vypit i Coca-Colu a mas stejny efekt.

Ametyst

Cappuccino: Opravdu se ještě prodává Cola s cukrem? Tu bych brala. Totiž glukózo- fruktozový sirup nebo Aspartam-Acesulfam K mě jen odpuzují.