zjentek

Je pravda, že jakmile pochopíme souvislosti, projeví se šupem sešlost a do té doby karma pracuje pěkně pomaličku?

Slyšel jsem názor, že pomalá karma nikoho rychle nedožene, proto i třeba Milouš J. se dožil 97 let.

Podobný případ i když ne úplně- do té doby jako rybička zdravá sousedka bolesti v oblasti břicha, posléze diagnóza rakovila a za 14 dní po smrti, jako přes kopírák soused tři domy z druhé strany: „Bolí mě břicho“, odvoz k felčarům, za dva týdny po něm.

(Plyne mně ze všeho závěr: být debil je benefit, což je žádoucí a je to fajn.)

Odpovědi
elkon

Kam na ty kraviny chodíš??? Honíš nesmyslné body?

zjentek

Elkon honím všechno jen ne body.

quentos

Tohle není tvůj styl psaní. To je styl uživatele plebs (dříve Kryšpín).